Září 2008

Zamilované záhlaví párů z H2O

30. září 2008 v 16:42 | Kikina |  H2O-grafika
Tohle záhlaví jsem sice neudělala já ale našla sem ho na netu ale je plostě boží tak sem vám ho sem dát musela...
A pokud si ho chcete dát na blog tak sem vám k tomu našla i pozadí který se k tomu aspon trochu hodí...
Asi si to dám na blog jako design taky...

Spřátelíš?

30. září 2008 v 16:21 | Kikina |  Miley Cyrus

Jestli chceš spřátelit tak napiš do komentářů tohle:

Jméno:
Web:
O čem je tvůj blog:
Jak dlouho je založený:

a já vám potom dám vědět...

V SOUČASNOSTI NESPŘÁTELUJI S JINÝMI BLOGY NEŽ S TĚMI O TWILIGHT NEBO HP,POKUD MÁTE BLOG O HP,MUSÍ MĚ VÁŠ BLOG OPRAVDU ZAUJMOUT,S BLOGY O HP SPŘÁTELUJI JEN VYJÍMEČNĚ PROTOŽE JICH MÁM OPRAVDU HODNĚ, BLOGY O TWILIGHT TEĎ NABÍRÁM VE VELKÉM xDHannah Montana

30. září 2008 v 14:58 | Kikina
Hannah Montana je seriál o 14-ti leté holce jménem Miley Stewart, která je zároveň i Hannah Montana. Večer vystupuje jako Hannah Montana chodí na různé večírky atd. ale přes den je normální holka jako každá jiná. Miley má staršího bratra Jaksona. Bydlí v domě u moře se svým tátou(který je její manager) a bratrem. Její nejlepší přátelé jsou Lilly a Oliver. V 1. epizodě se to dozví Lilly, že Mily je Hannah a v 2. to Miley řekne i oliverovi velmi směšným způsobem..:) už newím co Vám mám o tom seriálu napsat..takže to je vše
Zdroj:www.mileycyrus.blog.cz

Nějaký animačky

30. září 2008 v 14:50 | Kikina |  H2O-animačky

Animky-Emma and Rikki

29. září 2008 v 19:25 | Kikina |  H2O-animačky

Kdo to je?1

29. září 2008 v 19:02 | Kikina |  Malé soutěže
1.soutěž Kdo to je? se bude týkat H2O...
Poznejte kdo je uprostřed na fotce...S touhle soutěží začínáme takže na začátek to je lehký...Beru 5 lidí,každý z nich dostane diplomek a první 3 i avatárek,takže pokud budete mezi prvními třemi tak taky napište co na ten avatárek chcete.
Takže tady už je ta fotečka:

Photo in water

29. září 2008 v 18:49 | Kikina |  H2O-photenky
Zdroj:www.h2o-australia.blog.cz

No ordinary girl mp3

29. září 2008 v 16:16 | Kikina |  H2O-info
Tady si stáhněte písničku od Kate Alexy No ordinary girl...


Jason Earles

29. září 2008 v 16:15 | Kikina
Jeho celé jméno je Jason Daniel Earles. Na rozdíl od mnoha aktérů svého věku, kteří právě míří do Hollywoodu, aniž by měly výcvik nebo zkušenosti, Jason se rozhodl naučit všechno, co mohl. Vystudoval herectví, režii, za chladné čtení (což by mohlo vyhrát cenu za AMTC), a dokonce se naučil, jak chvění chyby. Když Jason nebyl na hodinách, tak hrál v místní Montaně (později Oregon), shromažďování čtyři KC / ACTF Irene Ryan nominací. Jeho první "hlavní" filmová role byla v "národním pokladu (National Treasure)", zahrál si Thomase Gatesa, stabilního chlapce který zjistí, že Amerika otců zakladatelů skryla "Poklad Templářských rytířů". V roce 2005, Jason dostal roli Jacksona Stewarta v seriálu "Hannah Montana". Role mu dává šanci nejen zobrazovat jeho komediální talent, ale k používání "jižního přízvuku", které se naučil během své odborné přípravy.

Emily osment

29. září 2008 v 15:50 | Kikina
Jenom to je ve slovenštině mno...
Emily Jordan Osment sa narodila dňa 10 marca 1992. Všetci isto poznajú jej staršieho brata, herca Haley Joel Osment. Emily sa podobne ako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 sa prvýkráto objavila vo filme Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams ako malá Gertie Giggles. Neskôr si zahrala zopár malých úloch v seriáloch ako napríklad Priatelia. Na vrchol ju však vyšvyhla postava Lilly Trusscot v Disney serály Hannah Montana, kde spolu s ňou účinkujú Miley Cyrus alebo Mitchel Musso. Momentálne Emily natáča nový film a taktiež sa ďalej venuje Hannah Montana.

Miley Cyrus

29. září 2008 v 15:46 | Kikina
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Raye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem. Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru. Výška: 1.63 m Přezdívka: Miley (Smiley) Znamení: Střelec, Opice Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson a Ashley Simpson. Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment

Finále-photenky

29. září 2008 v 15:29 | Kikina |  H2O-photenky

Zdroj:www.h2o-australia.blog.cz

No ordinary girl-text+překlad

29. září 2008 v 15:15 | Kikina |  H2O-info
Text:
I've got a special power that I'm not afraid to use. So come on this is my adventure and this is my fantasy, it's all about living in the ocean, being wild and free. Coz I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea I've got the power if I just believe. Coz I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea the world my oyster I'm the pearl. No ordinary girl. We've got to stick together, cause the best things come in three, want it to last for ever, all the magic and fun at sea, so come on this is our adventure, there's no telling were we'll go, and all i want is to live amongst the H2O! Coz I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea I've got the power if I just believe. Coz I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea the world my oyster I'm the pearl. No ordinary girl. Come along it just gets better, so much to do and just so little time, cause it all depends on whether, you want to live and learn of whats behind. Coz I'm no ordinary girl. I'm from the deep blue underworld, land or sea the world my oyster I'm the pearl. No ordinary girl.
Překlad:
Mám zvláštní schopnost,
kterou se nebojím užívat.
Tak pojď,to je mé dobrodružství
a to je má fantazie.
Celé je to o žití v oceánu,
divokém bytí a volnosti.
Protože nejsem obyčejná holka,
jsem z hlubokého modrého podsvětí,
zěme nebo moře.
Mám sílu,stačí jen uvěřit.
Protože nejsem obyčejná holka,
jsem z hlubokého podsvětí,
zěme nebo moře.
Svět je mojí ustřicí a já její perlou.
Žádná obyčejná holka.

Burgess Abernethy

29. září 2008 v 15:11 | Kikina |  H2O-Zane/Burgess
Abernethy Burgess není moc známý herec, protože si zahrál pouze v jednom seriálu, a to v H2o stačí přidat vodu. Zde hraje Zane Bennetta.

Britanny Byrnes

29. září 2008 v 15:08 | Kikina |  H2O-Charlotte/Britanny
Brittany Byrnes se narodila v Austrálii dne 9.července roku 1989. Brittany Byrness vystudovala hereckou školu a začala hrát.Když se od svého agenta dozvěděla že bude hrát v seriálu H2O stačí přidat vodu,tak určitě musela řvát radostí. V seriálu H2O stačí přidat vodu (2. série) hraje roli Charlotte Watsford. Hrála také ve filmu Mořské panny (2003), kde hrála Betty - dceru jedné uvězněné mořské panny. Od svých 5 let chodila do keramiky..

Angus McLaren

29. září 2008 v 15:04 | Kikina |  H2O-Lewis/Angus
Augus McLaren si zahrál v seriálu H2o - stačí přidat vodu, kde ztvárnil postavu Lewise McCartneye.Tato role odstratovala jeho hereckou kariéru. Angus vyrůstal na mléčné farmě nedaleko Leongatha,na západě Melbourne. Po tom,co účinkoval v několika amatérských produkcích pro leongatha Lyric Theatre stejně jako ve školních představeních,udělal první krok na svojí dráhu profesionálního herce získáním role v sérii Something in the Air. To mu bylo právě dvanáct let. Následovaly nabídky na další účinkování v televizi-například v sériích Worst best Friends, The Saddle Club a Fergus McPhail, hostoval v Blue Heelers a Comedy inc a získal roli v nejslavnější australské sérii neighbours. Jeho první velká role přišla v roce 2004 se sérií Silver Sun a o rok později debutoval na filmovém plátně v Court of Lonely Royals. Ve stejném roce hrál i ve filmu Last Man Standing. Kromě toho, že má Angus velký herecký talent, je také nadaný sportovec exceluje v kriketu, plavání a v americkém fotbale. Kromě toho velmi dobře zpívá, hraje na bicí a na kytaru a působí jako bubeník v místní kapele Charlie Broad. Tahle kapela se dokonce dostala do semifinále soutěže hudebních skupin Future Rock v roce 2005.

Claire Holt

29. září 2008 v 15:02 | Kikina |  H2O-Emma/Claire
Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou. Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou. Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

Cariba Heine

29. září 2008 v 14:59 | Kikina |  H2O-Rikki/Cariba
Cariba Heine se narodila 1. listopadu 1988 v Jižní Africe. V roce 1991 se přstěhovala do Austrálie. Herectví se věnuje už od tří let. Mezi jednu z jejích vášní patří Acting&Dancing (Hraní divadla&Tanec). Když jí její agent oznámil, že bude hrát v seriálu H20 stačí přidat vodu, musela si zakřičet. Zvlášť poté, co se dozvěděla, že získala roli Rikki. Tahle role byla totiž jejím vysněným sen. Proto že je to nesmírně nadšená a odhodlaná herečka, si kvůli roli mořské panny najmula soukromého trenéra plavání. Tvrdě dřela a její píle jde při plaveckých scénách dobře vidět.